۵ تفکر اشتباه درباره سئو سایت

برای هر دوره آموزش سئو، باورهای اشتباهی وجود دارد که عملکرد سئو را ضعیف می کنند. برای ارتقا سایت در گوگل باید به نکات سئو اهمیت زیادی بدهید. هر گونه اطلاعاتی که در مورد سئو به دست می آورید، کاملاً درست نیستند. شما باید سعی کنید نکات درست را از طریق دوره های آموزشی استاندارد و معتبر یاد بگیرید. وجود این تفکرات به طرز فکر افراد مختلف با تجربیات خوب و بد در زمینه سئو وابسته است.

در این مطلب ۵ مورد از مهم ترین تفکرات اشتباه سئو را به شما توضیح می دهیم تا در روند آموزش سئو و استفاده در سایت، به آن ها توجه نمایید.

یک بار سئو سایت را انجام داده ایم و نیاز به تکرار ندارد

برخی مواقع سئو یک سایت به طور کامل در بازه زمانی مشخص بررسی و با توجه به استاندار ها اصلاح می شود. باید این نکته را بدانید که سئو به صورت روزانه در حال تغییر است و استاندارد های آن به روز می شوند. کسانی که تلاش برای ساخت سئو بهتر را متوقف می کنند، متوجه کم شدن بازدید سایت خود خواهند شد. شما برای دیده شدن باید به صورت روزانه فعالیت های مختلفی مانند تولید محتوا در سایت داشته باشید. گوگل به آپدیت محتوای سایت شما اهمیت زیادی می دهد.

با تکرار کلمه کلیدی در محتوا، رتبه بهتری در گوگل کسب می کنیم

این باور که تعداد تکرار زیاد کلمه کلیدی در محتوا باعث بهبود رتبه بندی می شود یک تفکر کاملاً قدیمی است. قبلاً این باور در بین افراد وجود داشت و خوانایی و کیفیت محتوا با تکرار کلمه کلیدی پایین می آمد. اکنون گوگل روی این موضوع حساس شده و اجازه نوشتن تعداد زیادی کلمه کلیدی به شما داده نمی شود. با رعایت چگالی درست کلمه کلیدی و آموزش استفاده از آن در دوره آموزش سئو، وضعیت سایت بهتر می شود.

سئو سریع نتیجه می دهد

این باور که سئو خیلی سریع کیفیت و رتبه سایت را بهبود می ­بخشد کاملاً اشتباه است. شاید برخی تبلیغات اشتباه قول پیشرفت با کمک سئو در چند روز را بدهند که کاملاً اشتباه گفته ­اند. موتور های جستجو برای بررسی یک سایت فاکتور های بسیار مختلفی را در نظر می گیرند و نتیجه دادن رعایت سئو در طول زمان مشخص می شود. سئو خیلی پیچیده نیست و باید به صورت اصولی آموزش ببینید. برای آموزش حضوری یا غیر حضوری سئو می توانید از دوره آموزشی نیوسئو کمک بگیرید.

نیوسئو به عنوان یکی از بهترین ارائه دهنده دوره آموزش سئو در ایران، درباره یکی از مزیت های سئو، اینگونه گفته است:

“مزیت های سئو بی انتها است. سئو هوشمندانه ترین کاری است که می توانید انجام دهید و بر روی آن سرمایه گذاری کنید. سئو به شما ترافیک، رنک، فروش، بازدید و … را هدیه می کند. مطمئن باشید در همین لحظه که در حال مطالعه این مقاله هستید، بسیاری از رقبایتان، پیاده سازی تکنیک های یک دوره آموزش سئو را شروع کرده اند.

شبکه اجتماعی تأثیری در سئو ندارد

برخی افراد بر این باورند که تبلیغاتیک سایت از طریق شبکه های اجتماعی تأثیری روی سئو ندارد. باید به شما بگوییم این باور کاملاً اشتباه است؛ زیرا از طریق شبکه اجتماعی، سایت به افراد مختلف معرفی می شود. با بالا رفتن اشتراک گذاری مطالب سایت و لینک بیلدینگ قطعاً سئو دچار تحول خواهد شد. درگیر شدن مخاطب با محتوای سایت شما و بازدید از صفحات مختلف،یک امتیاز مثبت در سئو خواهد بود.

سئو کلاهبرداری است

شاید این جمله را زیاد شنیده باشید که سئو یک روش کلاهبرداری است. این باور کاملاً اشتباه است و یک سایت بدون سئو هیچ کارایی مثبتی برای شما نخواهد داشت. در صورتی که آموزش سئو به صورت اصولی باشد، قطعاً شما به این باور می رسید که سئو لازمه هر کسب و کار اینترنتی است. کسانی که روی سئو اصولی و بازاریابی درست محتوا تمرکز کرده اند، قطعاً ترافیک بازدید سایت خود را به صورت صعودی مشاهده می کنند.

سرمایه گذاری در سئو بهترین راه حل برای رسیدن به موفقیت است. آموزش سئو رایگان یک راه حل آسان و کم هزینه برای یادگیری و به کار بردن اصول سئو در سایت خواهد بود. در واقع افرادی سئو را کلاهبرداری می­دانند که هیچ تلاشی برای بهبود سئو سایت خود انجام نداده اند و انتظار پیشرفت کسب و کار را دارند.

سخن آخر

با توجه به مواردی که گفته شد همه آن چیزی که در مورد سئو می شنوید، حتماً درست نخواهد بود. شما باید با شرکت در دوره آموزش سئو این اصول را یاد گرفته و باور های غلط را دور بریزید. کسانی که به این تفکرات اشتباه توجه می کنند، قطعاً هیچ پیشرفتی نخواهند داشت.

دنیای سئو بسیار گسترده است و هر روز نیز نکات جدیدی به آن اضافه می شود. شما برای بهبود رتبه سایت خود در گوگل باید با کمک یک مؤسسه معتبر آموزش دیده و آن آموزش ها را به اجرا در بیاورید. مطالعه زیاد و مشورت با افراد باتجربه می تواند در این راه کمک مفیدی برای شما باشد.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *